VIVA WEAR в минулому Viva-Valentini ми працюємо з 2002 року. Наша історія започаткування бренду зумовленна потребую людей в якісному верхньому одязі, де можна знайти верхній одяг для усієї сім’ї. 

У нас мультибрендовий бутик, де преставлені найкраще бренди з найпровідніших країн світу по виготовленню одягу, а саме з Італії, Китаю, Японії та Туреччини. Також, найголовнішою цінністю для нас є якість і використання натуральних матеріалів. Наразі ця потреба зумовлена практичністю і довговічністю ниших виробів. Купивши у нас пуховик ви будете носити його не один сезон, що і доводять нам наші задоволені клієнти! Також наші покупці це, зазвичай, практичні люди, які цінують свій час і хочуть знайти все в одному місці тому в наших бутиках ви можете вибрати будь-який стиль одягу починаючи з класики і закінчуючи лавандовою дублянкою! 
Бренд заснований сім’єю, тому це можна вважати сімейним бізнесом, де кожен важливий. Також, важливі наші клієнти, які стають нам друзями і повністю довіряють нам вибір свого асортименту верхнього одягу на всі сезони. А також, у нашому бутику представлений одяг не тільки жіночий, але і чоловічий і дитячий, що спрощує пошук куртки для ваших рідних! 
Отже, ми про практичність, якість і сімейні цінності, що являється найважливішими факторами вибору дублянок, пуховиків та курток!