Товар, куплений в VIVA WEAR, можна повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.

Для оформлення повернення необхідно:

1) Зв'язатись з нами залетефонувавши 0668436187 чи 0688879092, або написавши нам в Instagram/Viber/Telegram;

2) Перевірити товарний вигляд і цілісність виробів і упаковки (наявність збережених ярликів, бирок, упаковок зі штрих-кодом; відсутність слідів, плям і інших забруднень).

Способи повернення товару:

1) Через відділення «Нова Пошта»: відділення №78, г. Киев, ул. Магнітогорська 1а, на ім'я Онищенко Оксана Миколаївна і номер телефону 0668436187;

2) Ви можете принести товар разом з заповненою заявою на поврмення чи обмін, або заповнити його у нас в магазині VIVA WEAR за адресою Київ, ТРЦ "Даринок" Вхід 4, бутик во08-01 "Viva-Lux"

Способи повернення грошей:

1) На банківську карту. Якщо покупка була оплачена банківською картою, ми повернемо на неї гроші автоматично.

2) Поштовим переказом. Якщо покупка оплачувалася при отриманні кур'єру або в відділенні «Нова Пошта», ми можемо повернути Вам гроші поштовим переказом. Терміни та порядок повернення Протягом 10 робочих днів ми готові повернути Вам гроші за товар.

Важливо:

Якщо ви отримали товар належної якості, але його розмір або фасон вам не підходить, ми повернемо повну вартість товару, але без компенсації доставки.

Якщо вам прийшов товар з браком - ми повертаємо повну вартість товару і компенсуємо його доставку.

Якщо ви порушуєте обов'язкові умови повернення: товар в НЕ фірмовій упаковці, відсутні ярлики, етикетки і т.д., то згідно із Законодавством України, товар не підлягає зворотного пересилання.